Vendetta Crime Empire 3D

Vendetta Crime Empire 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 69
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VascoGames

Vendetta Crime Empire 3D, yasaları görmezden gelerek şehirde sürekli suç işlerek aksiyona dahil olacağınız heyecanlı bir Android aksiyon oyunu.

Vendetta Crime Empire 3D, 3 boyutlu grafikleri ve kaliteli hazırlanmış görselleri ile oldukça detaylı şekilde geliştirilen bir Android aksiyon oyunu.

Yasaları çiğneyerek suç işleyeceğiniz oyunda tek geçerli kural kendi bildiklerinizi uygulayacak olmanız.

Detaylı olarak hazırlanmış şehir ve çevre sayesinde suç ilerken boş bir arazide değil de, şehrin tam göbeğinde hissetmenizi sağlayan oyunda birbirinden farklı silahlar kullanarak istediğiniz suçu işleyebiliyorsunuz.

Aslında oyun daha önceden de bulunuyordu fakat isim değişikliği ile birlikte tamamen baştan geliştirilerek her şeyi detaylı olarak hazırlandı. Böylelikle karşımıza yeni bir oyun olarak çıkan Vendetta Crime Empire 3D, kendi suç imparatorluğunuzu kurmanız gereken bir Android aksiyon oyunu.

Oyunda kontrol edeceğiniz karakter için bir level sistemi bulunuyor. Dolayısıyla işleyeceğiniz her suç karakterinizin levelinin artmasını sağlıyor ve böylece hem daha iyi hem de daha güçlü bir suçlu oluyorsunuz. Bunun sonucunda da daha zorlu suçlar işleme kabiliyetini artıyor.

Oyunda tek sorun olabilecek olarak gözüken kontrol mekanizması da oldukça başarılı . Karakterin kontrolünü hem araba sürerken, hem suç işlerken hem de şehirde gezerken rahatlıkla sağlayabiliyorsunuz.

Araba çalacağınız, binaları basacağınız ve gasp ettiğiniz malları satacağınız bu suç işleme oyununda başarılı olmak için biraz insafsız olmanız gerekiyor. Yufka yürekli değilim ve her türlü suçu oyun içerisinde işleyebilirim diye düşünüyorsanız, bu oyundaki aksiyona dahil olmak için oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun ücretsiz olarak sunulmasına rağmen oyun içi mağazadan gerçek para ile alışveriş yapma seçeneği bulunuyor.