Vendetta Miami Crime Simulator

Vendetta Miami Crime Simulator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 312
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VascoGames

Vendetta Miami Crime Simulator, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz heyecan dolu bir aksiyon oyunudur.

Vendetta Miami Crime Simulator, GTA tarzında oyunları sevenlerin hayran olacağı bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, 80'li yılların Miami şehrinde suç imparatorluğu kurmaya çalışıyoruz. Mobil platformlarda yakaladığı başarıyla adından sıkça söz ettiren Vendetta Miami Crime Simulator'a dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle oyuna bir mafya oyunu ya da suç simülasyonu olarakta bakabiliriz. Akıllı cihazlarımızda oynamaya pek alışkın olmadığımız bir tür olarak karşımıza çıkan bu oyunda amacımız başarılı bir gangster olmak ve şehrin hakimiyetini elimize geçirmek. Oyunun bir bakıma açık dünya olduğunu da söylemeliyim.

Grafiklere gelince, oyun ücretsiz olması dolayısıyla pek iyi grafikler sunmuyor. Yine de oynanabilirlik açısından sizi pek etkileyeceğini zannetmiyorum. Oynanış mekaniğinin de beklediğimin üzerinde olduğunu söyleyebilirim. Zira 80'li yılların sonlarına doğru artan efsanevi mafya yıllarını deneyimlemek için en iyi fırsatlardan birine sahipsiniz. Oyunun kontrollerinin oldukça basit ve gelişmiş olduğunu belirtmekte de fayda var.

Akıllı telefon veya tabletlerden oyun oynamaya meraklı biriyseniz, Vendetta Miami Crime Simulator oyununda yapmanız gereken gayrimenkul üreterek para kazanmak ve suç imparatorluğuna giden yolda en iyi olmaya çalışmak olacak. Karakteriniz için seviye sistemi ve her seviye atlayışınızda becerilerinizi artırma imkanınız var.

Bizlere enteresan bir deneyim yaşatan Vendetta Miami Crime Simulator oyununu ücretsiz olarak Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Farklılık arayanların güzel vakit geçireceğini düşünmekle birlikte en azından nasıl olduğunu deneyimlemeniz açısından mutlaka öneririm. Yaş sınırı olduğundan yaşı küçük olan kullanıcılar ebeveyn kontrolünde oynarlarsa faydalı olacaktır.