Video Converter 2007

Video Converter 2007

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 21,922
  • DOSYA BOYUTU 5.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Reganam Interactive

Yüksek kalitede video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne izin veren profesyonel bir video dönüştürme aracıdır.

Yüksek kalitede video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne izin veren profesyonel / kullanımı kolay bir video dönüştürme aracıdır.

Birçok video formatına destek veren ve bu formatlar arasında yüksek kalitede video dönüşümü yapabilmenizi sağlayan, profesyonel olmasının yanı sıra kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan kullanımı kolay bir uygulamadır.

Video format dönüşümü yapabilmesinin yanısıra bazı videolar üzerinde birtakım ses ve görüntü düzenlemeleri de yapabilmenize imkan tanır.

Birçok mobile aygıtın (Nokia, Motorola, Siemens vb.) desteklediği 3GP formatına da kolayca dönüşüm yaparak, video izleme kayfini cebinize taşır. Aynı zamanda çevirdiğiniz bu videolarınızı da İpod'unuzda izleme fırsatı bulursunuz.

* 3GPP, AVI ve MOV video formatlarını desteklemesinin yanısıra, videolarınızdaki sesleri videonuzdan ayırarak MP3, OGG ses formatlarına dönüştürüp bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlar.