Video to Picture

Video to Picture

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 379
  • DOSYA BOYUTU 5.62 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Watermark-Software

Video to Picture, favori videolarınızın istediğiniz bölümlerini seçerek GIF formatında veya seri fotoğraflar olarak kaydedebileceğiniz bir video dönüştürme programıdır.

Video to Picture, kullanıcıların favori videolarının istedikleri bölümlerini belirleyerek GIF formatında animasyonlar oluşturabilmeleri için tasarlanmış oldukça eğlenceli ve kullanışlı bir programdır.

Kullanımı oldukça basit bir program olan Video to Picture ile kullanıcılar bilgisayarları üzerinde yer alan videoları kolayca dönüştürebilirler. Program içerisinde yer alan medya oynatıcı yardımıyla kullanıcılar videonun GIF'e dönüştürmek istedikleri bölümlerini kolayca seçebilirler.

Video dosyalarını isterseniz GIF animasyonlarına dönüştürebileceğiniz program yardımıyla isterseniz seri halde fotoğraflar da elde edebilirsiniz. Aynı zamanda resim kalitesini de ayarlayabileceğiniz program yardımıyla animasyonlarınıza farklı efektler de ekleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında farklı renk ayarlarını da yapmanıza olanak tanıyan program, kendi kategorisi içinde yer alan programlar göz önüne alındığı zaman ön sıralarda yer almaktadır.

AVI, MP4, MPEG, MKV, MOV ve WMV video formatlarını destekleyen program, video dosyalarınızı JPG, GIF, BMP, PNG ve diğer resim formatlarına kolayca dönüştürmenize olanak sağlar.

Video dosyalarından kolayca GIF animasyonları ve seri fotoğraflar elde edebileceğiniz Video to Picture'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.