War Robots APK

War Robots APK

kullanıcı

War Robots APK Android oyununda dev robotlar savaşıyor! Online multiplayer robot savaşları oyunu ücretsiz oynanabilir.

War Robots APK, dev robotların savaştığı en büyük nişancı (shooter) oyunlarından biri. Dünyanın her yerinden rakiplere karşı destansı PvP savaşlarda sürpriz saldırılara, karmaşık taktiksel manevralara ve diğer numaralara hazır olun. Online robot savaş oyununda grafiklerden de gözünüzü almayacaksınız.

War Robots APK İndir

6'şar kişilik takımlarla oynanan War Robots, online olarak oynanan bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda birbirinden üstün özelliklere sahip 50 farkı savaş robotu yer alıyor. Sürpriz saldırılar, kıvrak hareketler ve stratejik taktikler bu oyunda sizleri bekliyor. Düşman robotlarını yok etmeniz gereken oyunda arkadaşlarınızla takımlar oluşturuyor ve rakip takımı ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Farklı silah ve robot kombinasyonlarıyla savaşlara girebilir ve farklı savaş taktiklerini uygulayabilirsiniz. Kendinizi tam bir savaş makinesine dönüştürmek için çok çalışmanız gerek. Oyunda loncalar kurabilir ve zaferlerinizi taçlandırabilirsiniz. Efsaneni savaşlara katılarak, zorlu görevlerin üstesinden gelebilir ve en iyi pilot ünvanını elde edebilirsiniz. Zorlu sahnelerin ve savaşların gerçekleştiği oyunu sakın kaçırmayın.

  • Savaşçınızı seçin. Eşsiz tasarımlara ve güçlere sahip 50’den fazla robot
  • İstediğiniz gibi oynayın. Ezmek ve yok etmek mi istiyorsunuz? Kurtarmak ve korumak mı istiyorsunuz? Yoksa düşmanlarınızı cehenneme mi çevireceksiniz? Hepsini balistik füzeler, plazma topları ve dev pompalı tüfekler dahil çok sayıda silahla yapabilirsiniz.
  • Özelleştirin. Her robot, seçtiğiniz silah ve modüllerle donatılabilir. En sevdiğiniz kombinasyonu bulun ve herkese neye sahip olduğunuzu gösterin.
  • Çok oyunculu modda birlikte savaşın. Diğer insanlarla takım olun. Güvenilir birlikçiler bulmak için güçlü bir klana katılın, hatta kendi klanınızı kurun.
  • Kendi başınıza savaşın. Yalnız oynamayı mı tercih ediyorsunuz? Yalnız kurtlar kendilerini arena veya herkes tek gibi özel modlarla ifade ederler.
  • Bilgiyi keşfedin. War Robots dünyası her güncellemeyle büyüyor ve genişliyor ve sürekli büyüyen topluluk her zaman size yardım etmeye hazır.