Warship Battle APK

Warship Battle APK

kullanıcı

Warship Battle APK, 2. Dünya Savaşı döneminin gemileriyle deniz savaşlarına giriyorsunuz. Aksiyon dolu gemi savaş oyunu, dönemden ilham alan görevlerle dolu.

Warship Battle APK, Android oyuncularına aksiyon dolu deniz savaşlarına katılma imkanı veren güzel görünümlü bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Warship Battle APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir deniz savaşı oyunu olan Warship Battle: 3D World War 2'de 2. Dünya Savaşı yıllarına geri dönüyoruz ve tarihe damga vurmuş deniz savaşlarına katılarak düşmanlarımızla savaşıyoruz.

Bize döneme özgü dev savaş gemilerini kullanabilme imkanı veren bu 3 boyutlu savaş oyununda savaş gemimizle birlikte düşmana karşı meydan okuyoruz ve tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Warship Battle Android oyununda yoğun çatışmalara sahip deniz savaşlarına katılmaktayız. Bu çatışmalarda denizdeki düşman savaş gemileri ile savaşırken bir yandan da havadan bize saldıran düşman uçaklarını durdurmaya çalışmaktayız. Oyuna başladıktan sonra tamamlayacağımız görevlerin ardından gemimizi geliştirebiliyoruz ve onu güçlü silahlarla donatabiliyoruz.

Warship Battle'ın grafiklerinin oldukça başarılı olduğunu belirtmekte fayda var. Gemi modellemelerinin yanısıra su üzerindeki yansımalar, patlamalar ve diğer görsel efektler göze hoş görünüyor.

Efsanevi deniz savaşlarının büyük bir hayranı mısınız? USS Arizona’dan HMS Bulldog’a büyük savaş gemilerinin dijital kopyalarının kontrolünü veren Warship Battle’ı çok seveceksiniz. Gerçek hayattaki görevler ve İkinci Dünya Savaşı sırasındaki tarihi deniz savaşlarından ilham alan bu aksiyon macera oyunu heyecan verici bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Oldukça gelişmiş savaş gemilerinden oluşan geniş bir seçeneğe sahipsiniz.

2. Dünya Savaşı mücadelelerine dayanan gizli görevler de içeren oyunun öne çıkan özellikleri:

  • Ufak boyutlu olmasına rağmen yüksek kalitede 3 boyutlu grafikler
  • İkinci Dünya Savaşı döneminden otantik savaş gemileriyle hızlı tempolu deniz savaşları
  • Savaş gemileri için farklı silahlar ve özelleştirilebilir parçalar
  • Gerçek 2. Dünya Savaşı deniz savaşlarına dayanan bölümler ve gizli görevler

70 milyonun üzerinde gemi savaşı hayranı arasındaysanız, 2. Dünya Savaşı dönemini yaşatan 3D savaş gemisi aksiyon oyununu indirin. Warship Battle Android oyunu ücretsizdir.