Warspear Online

Warspear Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 802
  • DOSYA BOYUTU 28.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AIGRIND

Warspear Online, Windows kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabilecekleri sürükleyici ve destansı bir çevrimiçi rol yapma oyunudur.

Warspear Online, Windows işletim sistemi kullanan bilgisayar kullanıcılarının çevrimiçi olarak diğer oyuncularla birlikte oynayabilecekleri ücretsiz bir rol yapma oyunudur.

Fantastik bir oyun dünyasında maceradan maceraya, görevden göreve sürükleneceğiniz oyun oldukça bağımlılık yapan bir oynanışa sahiptir. Piyasada yer alan üç boyutlu rol yapma oyunlarına iki boyutlu grafikleriyle farklı bir hava katan oyun oldukça ilgi çekicidir.

4 farklı ırk ve 12 farklı karakter sınıfının yer aldığı oyunda kendi kahramanınızı seçerek düşmanlarınızla yüzleşecek ve size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız.

1000'lerce görevin yer aldığı oyunda ayrıca günlük olarak tamamlayabileceğiniz 100'lerce görev de yer almaktadır. Bu görevler sırasında farklı birçok düşman ve yaratıkla karşılacaşaksınız. Düşmanlarınızı alt ederek görevleri başarıyla yerine getirmeniz durumunda farklı eşyalar veya altınla ödüllendirilebilirsiniz.

Kazanmış olduğunu zırh, silah, altın gibi farklı eşyalar yardımıyla kahramanınızı istediğiniz gibi özelleştirerek, düşmanlarınızın karşısına çok daha güçlü bir şekilde çıkarak, savaşlar sırasında avantaj kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oyun içerisinde gerçek zamanlı olarak sohbet edebilir, ittifaklar kurarak omuz omuza çarpışabilir veya düşmanlarınızla arena üzerinde PVP savaşlarına girebileceğiniz oyunda sürekli olarak keşfedebileceğiniz yeni bir şeyler bulabilirsiniz.

Eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız ve alternatif olarak oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Warspear Online'ı deneyebilirsiniz.