We Heroes

We Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Elex-Tech

We Heroes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart savaşı oyunudur

We Heroes fantastik bir hikayeyi ve çeşitli süper kahramanları birleştiren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan We Heroes'da oyuna kendi kahraman takımımızı kurarak başlıyoruz. Oyunda her kahraman kendine özel bir kartla temsil ediliyor ve bu kartları savaş alanlarında kullanabiliyoruz. Oyunun başında sınırlı kart seçeneğine sahibiz; fakat ilerledikçe ve savaşları kazandıkça yeni kartlara ve kahramanlara ulaşabiliyoruz.

We Heroes'da sahip olduğumuz kahramanları geliştirebilmemiz ve daha güçlü hale getirebilmemiz de mümkün. Arenalarda kazandığımız tecrübe sayesinde savaşlarda kahramanlarımızı daha etkili yapabiliyoruz. We Heroes'un taktiksel yapıyı hızlı ve dinamik bir aksiyon ile birleştirdiği söylenebilir. Hızlı geçen karşılaşmalarda doğru zamanda ve doğru yerde kahramanlarımızın özel yeteneklerini kullanmamız gerekiyor. Bunun için süreki savaşın gidişatını takip etmeli ve oyuna odaklanmalıyız.

Renkli 2 boyutlu grafiklere sahip olan We Heroes diğer oyuncularla kıran kıran PvP karşılaşmaları yapabilmeniz mümkün. Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.