Weapon Chicken

Weapon Chicken

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 849
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Weapon Chicken ilgi çekici bir aksiyon oyunudur

Not: Bu program artık indirilememektedir. Aradığınız diğer alternatifler için Aksiyon kategorimize göz atabilirsiniz.

Weapon Chicken aksiyon ile dolu olan ve bize heyecanlı anlar yaşatan, Android işletim istemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz shooter türünde bir oyundur.

Weapon Chicken'de biz ağır silahlarla donatılmış bir tavuğu yönetiyoruz. Oyundaki temel görevimiz çeşitli canavarlarla kuşatılmış olan 3 farklı dünyada cesaretimizi toplayarak ilerlemektir. Oyunda ilerledikçe daha tehlikeli ve zorlu canavarlarla karşılaşıyoruz ve yeteneklerimizi test ediyoruz.

Weapon Chicken'de kahramanımız olan tavuğu kuşbakışı olarak yöneterek bize dört yandan saldıran canavarlara karşı koymaya çalışıyoruz. Oyun oldukça hoş 3 boyutlu grafiklere sahip ve akıcı bir şekilde oynanabilmekte. Weapon Chicken'de oynanışı renklendiren birçok eğlenceli öğe de bulunmakta. Oyunda yer alan bölümler esnasında etraftan toplayabileceğimiz bonuslar sayesinde tavuğumuz geçici bir süre için olağanüstü güçler kazanabiliyor. Kullandığımız mermileri güçlendiren, toplu yıkım yapmamızı sağlayan bonusların yanında tavuğumuzu bir tanka dönüştüren güçlendirmeler sayesinde canavarlarla savaşmak bir zevk haline geliyor. Bunun yanında tavuğumuzu iyileştiren sağlık paketlerini de toplayabiliyoruz.

Weapon Chicken bize kazandığımız puanları dünya çapında sergileme imkanı da sunuyor. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Weapon Chicken'i denemelisiniz.