Weapons Throwing

Weapons Throwing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 49
  • DOSYA BOYUTU 26.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici yuika project

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Weapons Throwing, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir rol yapma oyunudur. Aslında ismi kendisini gayet açıklayıcı nitelikte olan oyunda temel amacınız düşmana silah fırlatmak.

Oyunun konusuna göre gökyüzünde Yusdaril adlı bir ada vardır ve bu ada diğer adalarla iyi komşuluk ilişkileri içerisindedir. Fakat bir gün bu iyi ilişkiler bozulma noktasına gelir ve adanın lordu 6 kahramanı çağırıp onlara adalarını korumalarını söyler.

Buna göre kahramanların ellerindeki silahları sürekli olarak çoğaltıp fırlatma şansları vardır. Bu şekilde adayı korumaya ve kurtarmaya çalışırlar. Siz de bu adanın kaderini belirleyecek olan savaşta yer alıyor ve silah fırlatarak düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz.

Bir rol yapma oyunu olarak farklı bir konuya ve hikayeye sahip olmasının yanında oyun yapısının da yenilikçi ve değişik olması da bu tarz oyun severleri cezbedebilir diye düşünüyorum. Çünkü genel olarak diğer rol yapma oyunlarına benzemiyor.

Oyunda yukarıda da söylediğim gibi düşmanlarınıza elinizdeki silahları atıyor ve düşmanlarınızın attıkları silahlardan kaçmaya çalışıyorsunuz.Oyunda 6 farklı karakterden birisini seçebiliyorsunuz ve hepsinin farklı yetenekleri bulunuyor. Ayrıca hangi silahları atmak istediğinize de siz karar veriyorsunuz. Ayrıca görünmez olma gibi farklı güçlendiricileri de kullanabiliyorsunuz.

Bununla birlikte oyun piksel art tarzı grafikleri ile de dikkat çekiyor. Fakat bu basit grafiklere sahip olduğu anlamına gelmesin, aksine hem grafikler hem de animasyonlar gayet detaylı ve hoş görünecek şekilde tasarlanmış. Sanki doksanların bir çizgi filmini izliyor gibi hissediyorsunuz.

Eğlenceli bir rol yapma oyunu olan Weapons Throwing'i indirip denemenizi tavsiye ediyorum.