Whack the Boss

Whack the Boss

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 53
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TerranDroid

Whack the Boss mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Whack the Boss eğer işinizde veya okulda birileri canınızı sıktıysa stres atmanıza yardımcı olabilecek bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir patron dövme oyunu olan Whack the Boss'ta canınızı sıkan patronunuzun hesap verme günü geliyor. Whack the Boss'da elinize düşen patronunuzu dilediğiniz gibi cezalandırabilmeniz mümkün. Dilerseniz onu tekme ve tokatlarınızla pataklayabiliyor, dilerseniz farklı ve ilginç silah seçeneklerinden birini kullanarak ona ateş edebiliyor ya da sağa sola fırlatabiliyorsunuz. Bütün bu işleri yaparken de puan kazanabiliyorsunuz.

Türkçe adı Patronu Döv olan Whack the Boss içinde nükleer bomba gibi ilginç silah seçeneklerine sahibiz. Oyunun en güzel yönü ise fotoğraf galerinizden bir fotoğraf seçerek onu pataklayacağınız kahraman yapabiliyorsunuz. Bu sayede sadece patronunuzu cezalandırmakla kalmıyor, arkadaşlarınızı, aile fertlerinizi veya dilediğiniz bir kişiyi hedef tahtanız haline getirebiliyorsunuz.

Whack the Boss vakit öldürmek için tasarlanmış bir oyun. Bu işi de başarıyla gerçekleştiriyor.