Wildstar

Wildstar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 459
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NCsoft

Wildstar ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur

Wildstar klasik MMORPG oyunlarına farklı bir bakıuş açısıyla yaklaşan ve eülenceli bir içerik sunmayı başaran bir online RPG oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Wildstar klasik MMORPG'ler ile karşılaştırıldığında farklı bir altyapıya sahip. Genelde MMORPG oyunlarında ejderhaların, fantastik yaratıkların, kılıç, kalkan ve büyülerin ve Orta Çağ havasının hakim olduğu fantastik dünyalara konuk oluyoruz. Wildstar'da ise bizi bilim kurgu tabanlı bir macera bekliyor. Uzaya yolculuk ettiğimiz Wildstar'da Nexus adlı uzak gezengene konuk oluyoruz ve bu gezegendeki maceramıza kahramanımızı seçerek başlıyoruz. Oyunda renkli bir dünya, özel karakterler, ilginç mekanlar ve zorlu mücadeleler bir araya getirilmekte. Wildstar'da diğer oyuncularla birlikte zindanlara dalabiliyor ve heyecanlı PvP karşılşaşmalarında karşılıklı olarak savaşabiliyorsunuz.

Wildstar ilginç özelliklere sahip bir MMORPG. Oyunda kendi evinizi inşa edebilmenize ve bu evi geliştirebilmenize imkan veriyor. Oyunda çeşitli binekleri kullanarak yolculuk yapabilmekte, kahramanlarınızı sayısız kişiselleştirme seçeneğiyle özelleştirebilmektesiniz.

Wildstar görsel olarak World of Warcraft'a benzeyen bir tecrübe yaşatıyor. Warcraft'ta olduğu gibi renkli grafikler bizi bekliyor.

Wildstar Sistem Gereksinimleri

- Service Pack 3 yüklü Windows XP

- 2.4 GHZ Intel Core 2 Duo işlemci veya 2.3 GHZ AMD Phenom X3 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce 8800 GT veya ATI Radeon HD 4850 ekran kartı

- 30 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme