Windows Essentials Codec Pack

Windows Essentials Codec Pack

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24,826
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MediaCodec.Org

Windows Essentials Codec Pack (WECP) ile video, ses ve flash formatlarının hemen hepsini sorunsuzca çalıştırabileceksiniz.rn

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır.

Alternatif programlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Windows Essentials Codec Pack (WECP) ile 3GP, AAC, AC3, APE, AVI, DivX, 3ivx, DAT, h.264, x264, AVC, Nero Digital, DTS, FLV, FLAC, HD-MOV, MPEG-1, MPEG-2, M4A, MPC, MP3, MP4, MO3, MOD, MKV/MKA, MTM, OFR, TTA, OGG/OGM, S3M, Vorbis, VOB, WavPack, ATRAC3, XviD, XM, WV, UMX ve daha pek çok video ve ses formatını sorunsuzca bilgisayarınızda çalıştırabileceksiniz. İnternette bulunan film, müzik ve flash dosyaların %99'unu çalıştırmanızı sağlayacak paketin benzerlerine göre en önemli avantajı ise otomatik güncellenebilmesi. WECP içerisinde bulunan filtreler ise ses ve video dosyalarının kalitesini optimize ederek en üst düzeye çıkaracak.

Windows Essentials Codec Pack açık kaynak lisansla dağıtıldığı için kurma, kaldırma ve güncelleme aşamaları hem çok pratik hem de reklamdan arındırılmıştır. WECP kodek paketini yükledikten sonra pek çok farklı formattaki dosyayı ister kullandığınız medya oynatıcı ile isterseniz programın içerisinde gelen Media Player Classic ile oynatabilirsiniz.