Word Monsters

Word Monsters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 94
  • DOSYA BOYUTU 21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Stars Ltd.

Word Monsters, Türkçe karşılığı olan kelime canavarlarının anlamını tam olarak taşıyan ve oynarken oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz bir Android bulmaca oyunudur.

Word Monsters, kelime ve bulmaca oyunları oynamayı seven tüm Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Yalnız veya arkadaşlarınız ile bir araya gelerek oynayabileceğiniz oyundaki amacınız, verilen kelimeleri tablo üzerinde bulmak. Yatak, dikey ve çapraz şekilde yerleştirilen kelimelerin kategorileri farklı şekilde olabiliyor. Örneğin meyveler yada hayvanlar gibi farklı kategoriler altında oynayabilirsiniz. Başarıyı sağlamak ve oyuncu listesinde üst sıralara tırmanabilmek için keskin gözlere ve hızlı hareketlere ihtiyacınız var.

25 farklı tema ile birlikte gelen oyunda, kendi zevklerinize göre farklı temalar kullanabilirsiniz. ayrıca bu temalar dışında oynadıkça kilidini açabileceğiniz farklı temalarda bulunmaktadır.

Kendi derecenizi belirleyen bir puana sahip olduğunuz oyunda, bu puan ve yakınlarında puan sahibi olan diğer oyuncular ile eşleşerek oyunlar oynayabiliyorsunuz. Bu sayede karşınıza gelen rakibin sizden çok daha tecrübeli yada tecrübesi olması engelleniyor. Böylelikle kendinize denk rakipler ile daha heyecanlı karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

İngilizce, Almaca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça ve Portekizce dillerinden birini seçerek oynayabileceğiniz oyun, İngilizcesini geliştirmek isteyenler için de iyi bir pratik yöntemi olabilir.

Günlük olarak yapacağınız girişlere özel hediyeler sunan Word Monsters oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.