Wormux

Wormux

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,375
  • DOSYA BOYUTU 49.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Team 17

Worms oyununun açık kaynak kodları ile yazılmış versiyonu. Firefox maskotları penguenlere karşı. 2 boyutlu bu dünyada çok eğleneceksiniz.

Ücretsiz yazılımların maskotlarını edinin ve Wormux arenasında savaşa hazır olun. Dinamit, el bombası, beyzbol sopası, bazuka veya daha bir çok silahı kullanarak düşmanlarınızı bu 2 boyutlu haritada saf dışı bırakıp oyunu kazanmaya başlayın. Birbirinden eğlenceli araçlar ile isterseniz balonlar ile aşağıya atlayın. İsterseniz de düşmanınızın geçeceği yere mayın döşeyin.

Oyuncuların kullanabilecekleri bir çok maskot mevcuttur. Bu maskotlar daha çok açık kaynak kodlu yazılımların maskotlarından oluşmaktadır. Örneğin: Penguen, Gnu, Firefox, Wilber vs. gibi...

Bir çok oyun severin bildiği Worms oyununun açık kaynak kodu ile yazılmış değişik bir versiyonu. Ve ayrıca Türkçe dil seçeneği olması da oldukça cazip. Açık kaynak kodlu yazılımların kullanımının artması yazılımlara ödeyeceğimiz ücretlerin daha da azalması anlamına geliyor. Ve açık kaynak kodlu bu yazılımların diğerlerinden hiç bir farkı olmaması da oldukça olumlu bir etkendir.

Wormux ücretsizdir. Ve Türkçe dil desteği vardır.