WWE Immortals

WWE Immortals

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,664
  • DOSYA BOYUTU 1433.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros.

WWE Immortals ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

WWE Immortals ünlü Amerikan güreşi dövüşçülerinin süper kahramanlara dönüştüğü bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğinz bir oyun olan WWE Immortals dövüş oyunlarında bir hayli tecrübeli olan ve Mortal Kombat ve Injustice gibi oyunları geliştirmiş ekip tarafından hazırlanmış bir başka yapım. Oyunda temel olarak 3 dövüşçüyü seçerek kendi takımımızı kuruyoruz ve ringe çıkarak rakip takımları yenmeye çalışıyoruz.

WWE Immortals oldukça kolay kullanılabilen dokunmatik kontrollere sahip olan bir dövüş oyunu. Kahramanımızın saldırmasını sağlayabilmek için ekrana dokunmamız veya parmağımızı belirtilen yönde ekranda sürüklemememiz gerekiyor. Dövüşçülerimiz süper yeteneklere de sahip ve bu yetenekleri kullanınca rakiplerimize büyük hasar verebiliyoruz.

WWE Immortals'da dövüştükçe kahramanlarımızı geliştirebilmemize imkan veriliyor. Seviye atlayarak güçlerimizi artırabiliyor ve daha fazla hasar verebiliyoruz. Oyunu tek başınıza yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz gibi online olarak siğer oyunculara karşı da oynayabilirsiniz. Oyunda Triple H, John Cena, The Undertaker, The Bella Twins, The Rock, Hulk Hogan gibi efsane WWE Amerikan güreşçilerinin süper kahraman halleri sizi bekliyor.