Xperia LOUNGE

Xperia LOUNGE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 200
  • DOSYA BOYUTU 4.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sony

Xperia LOUNGE uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca eğlenceli multimedya içeriklere erişebiliyorsunuz.

Xperia LOUNGE uygulaması, Sony tarafından Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış bir eğlence uygulaması olarak karşımıza çıktı ve her ne kadar adında Xperia geçse de diğer markalı cihazları kullananlar tarafından da indilebiliyor. Şimdilik her ne kadar Türkçe desteği olmasa da ücretsiz olarak sunulması ve kolay kullanılır yapısı ile denemek isteyebileceklerinizden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Uygulama içerisinde sunulan içerikler Sony tarafından uygulamanın kullanıcılarına özel olarak hazırlanıyorlar ve bu içerikler arasında spor videoları ve haberleri, müzikler, klipler, videolar, filmler gibi pek çok farklı ve sizi eğlendirecek türde unsurlar yer alıyorlar.

Ancak uygulamanın bir yönü daha var ki çok seveceğinize inanıyorum. Düzenlenen çeşitli kampanya ve çekilişler sayesinde filmler, oyunlar veya müzikler kazanabiliyor, böylece pek çok değerli içeriğe hiç bir ücret ödemeden erişebiliyorsunuz.

Elbette uygulama çalışabilmek için aktif bir internet bağlantısı gerektiriyor. 3G bağlantınızı biraz fazla kullanabileceği için kotası olan kullanıcıların biraz daha dikkatli olmaları, mümkün mertebe Wi-Fi ağını kullanarak Xperia LOUNGE uygulamasından faydalanmaları yerinde olacaktır.

Eğer sizi oyalayacak yeni ve ürünler kazanmanıza da yardımcı olacak bir eğlence uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin.