Xpire

Xpire

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 198
  • DOSYA BOYUTU 0.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xpire, LLC

Xpire uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan otomatik zamanlanmış tweetler atılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Xpire uygulaması, Twitter hesabını daha etkili ve otomatikleştirilmiş bir şekilde kullanmak isteyen Android kullanıcılarının deneyebilecekleri yönetim araçları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem basit arayüzü hem de pek çok kişiselleştirme opsiyonu sunması sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir zorluk çekeceğinizi de düşünmüyorum.

Uygulamayı kullandığınızda otomatik olarak zamanlanmış tweetler atabiliyor, aynı zamanda isterseniz bu tweetlerin belirlediğiniz zamanda silinmelerini de sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca favorilerin veya retweetlerin otomatik olarak silinmesini sağlamak da mümkün. Geçmişe doğru giderek eski tweetlerinizin toplu olarak silinmesine de yardımcı olduğu için geçmiş paylaşımlarından rahatsız olabilecek kullanıcıların da tercih edebileceklerini düşünüyorum.

Anahtar kelimeler ile tweetler arasında aramalar yapmak, ayrıca takipçileriniz için risk oluşturan paylaşımlar yapmadan önce paylaşımı bir skor değerlendirmesinden geçirerek derecelendirmek gibi gelişmiş sayabileceğimiz pek çok özellik de uygulama içerisinde mevcut.

Birden fazla Twitter hesabının aynı anda yönetimine izin veren Xpire uygulaması, istemediğiniz takipçilerinizin engellenmesini de sağlayabiliyor ve böylece sosyal ağdaki güvenliğinizi de arttırma şansınız oluyor diyebilirim.

Fakat eski tweetler içerisinde sadece 3200 adede kadar geriye gidebildiği için binlerce tweet atmış olan kullanıcılar uygulamayı biraz sınırlayıcı bulabilirler. Daha kolay bir Twitter hesabı yönetimi isteyenlerin göz atmak isteyebileceklerini düşünüyorum.