Y-Mule Youtube Downloader

Y-Mule Youtube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,033
  • DOSYA BOYUTU 5.26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Y-Mule

Youtube videolarını program içinde aratıp, çıkan sonuçları önzilemesini yaptıktan sonra dilediğiniz formatta kaydetmenize olanak veren youtube video indirici programıdır.

Y-Mule Youtube Downloader programı kısaca istediğiniz Youtube video dosyasını bilgisayarınıza farklı video ve mp3 formatlarında kaydetmenizi sağlayan bir program. Gelişmiş arama seçeneği ile Youtube 'a girmeden program ana ekranından Anahtar kelime, reyting, izlenme sayısı, yüklenme süresi, video dosyası uzunluğuna göre aramalar gerçekleştirebiliyorsunuz. Çıkan sonuçları önizlemesi sayesinde izleyip mp3, avi, mp4 ve flv formatında bilgisayarınıza ndirebilmektesiniz.

Aynı anda birden çok dosya indirebileceğiniz gibi, linkleri yazdığınız youtube videolarınıda aynı anda indirme kolaylığı sunmaktadır.

 

NOT: Kurulum sırasında Önerilen kurulumu değil Özel kurulumu seçerek size uygun olan sekmeleri işaretlemeniz gerekmektedir. Aksi durumda tarayıcınızın arama sayfası ve birkaç küçük eklenti yüklemeye çalışmaktadır. İlgili seçim menüsüne ekran görüntülerinden ulaşabilirsiniz.

ARTILAR

Youtube videosunu mp3, avi, mp4 ve flv formatlarında kaydedebilme.

Tek ekranda birden çok videoyu aynı anda indirebilme.

Sorunsuz Youtube video arama sistemi.

EKSİLER

Websitesinde yeterli bilgi olmaması.

Özensiz hazırlanmış arayüz