Zombie Hunter APK

Zombie Hunter APK

kullanıcı

Zombie Hunter APK, FPS türünde bir zombi oyunu. Sniper silahıyla zombileri avlarken hayatta kalanları kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Zombie Hunter APK, bolca aksiyon yüklü sahnelerle dou FPS türünde bir mobil zombi oyunu. Zombie Hunter Killing Games, zombi oyunları oynamaktan keyif alanlar için tavsiyemizdir.

Zombie Hunter APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Zombie Hunter’da zombiler tarafından işgal edilmiş bir dünyaya konuk oluyoruz. Zombilerin ortaya çıkışının ardından kana susamış bu yaratıklar sokakları istila etmiş, masum insanları köşeye sıkıştırmaya başlamıştır. Biz oyun nişan almada usta bir kahraman olarak dahil oluyoruz ve sokaklarda insanları yemeye çalışan zombileri avlamaya çalışıyoruz. Bu iş için farklı silah ve ekipman seçeneklerini kullanabiliyoruz.

Zombie Hunter’da bölümler hızlı bir şekilde tamamlanacak şekilde kısa kısa tasarlanmış. Oyundaki bölümleri arka arkaya geçebiliyorsunuz. Zombileri kafadan vurdukça bölüm sonlarında ekstra para kazanabiliyorsunuz. Bölümlerden kazandığınız para yeni silahlar almanıza ve kullandığınız silahları geliştirmenize yardımcı oluyor. Bazı bölümleri geçebilmek için silahınızın belli bir güç seviyesine sahip olması gerekiyor. Bu nedenle paranızı harcarken dikkatli olmanızda fayda var.

Zombi oyununda farklı bölüm türleri yer alıyor. Bu bölümlerde ana silahlarımız genel olarak keskin nişancı tüfekleri. Bunun yanısıra makinalı tüfekler, ağır makinalı tüfekler, arbaletler ve hatta roket atar gibi silahları da kullanabiliyoruz. Oyunun grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir.

Zombili FPS oyununun içerisinde yer alan görev yaratma aracı ile kendi bölümlerinizi de yaratabilmeniz mümkün.

Zombie Hunter APK Oyun Özellikleri

Zombileri avlayın: Zombileri avlamak için keskin nişancı (sniper) silahınızı kullanın. Çatılara, helikopterlere, sokaklara nişan alın. Hedefinizi indirin ve savaşta size yardımcı olacak destek ekipmanlarını kullanın. Kaç zombi öldürebilirsiniz? Zombilerle dolu etkileyici bir Android FPS oyunu!

Silahları geliştirin: Kazandığınız coinlerle silahlarınızın gücünü, dengesini, yakınlaştırma derecesini geliştirin. Ya da yenilerini alın; yay, bazuka, sniper silahları, savaş helikopteri, revolver… Kilitlerini açmak için özel görevleri oynayın.

Köpeğinizle birlikte savaşın: Her seviyede özel kutulara ateş ederek zombileri avlamanızda size yardımcı olacak köpekleri oyuna dahil edin. Onları yürüyen ölülerin yerini bulup durdurmak için kullanın.

Hayatta kalanları kurtarın: Zombileri masum insanlara ulaşmadan durdurun. Kaçmaya çalışacaklar, bu yüzden yürüyen ölüleri olabildiğince hızlı öldürmelisiniz. Duruma uygun silahları kullanın ve savaş alanında durdurmaya çalışın.

Ödülleri alın: Ne kadar iyi oynarsanız o kadar iyi ödüller alırsınız. Fazladan para kazanmak için kafadan vuruşlar yapın ve hiçbir hedefi kaçırmayın. Ölüler keskin nişancı tekniklerinizden korkacak. Özgü ve gerçekçi hayatta kalma oyunu!