Zombie Shooter 3D

Zombie Shooter 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 743
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici App Interactive Studio

Zombie Shooter 3D heyecan dolu bir FPS oyunudur

Zombie Shooter 3D mobil cihazlarınızda klasik FPS oyunu keyfini sunan bol aksiyon ve adrenalin dolu, ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunudur.

Zombie Shooter 3D detaylı bir hikayeye ihtiyaç duymadan yüksek eğlence sunabilen bir mobil oyundur. Oyunda cehennemden çıkıp üzerimize doğru koşarak gelen zombileri birer birer avlamaya çalışıyoruz. Hayatta kalabilmek için zombiler bize yetişmeden bu zombileri vurmalı ve yolumuza devam etmeliyiz. Oyunda artan zombi sayısına ve koşma hızlarına bağlı olarak heyecan ve tansiyon da yükselmektedir. Nişan alma yeteneklerinizin kritik olduğu oyunda olabilecek en kısa sürede zombileri hedef almalı ve yere indirmeliyiz.

Oyunda zombileri avladıkça para kazanıyoruz ve bu paraları kullanarak kendimize yeni ve daha güçlü silahlar satın alabiliyoruz. Tansiyonun düşmediği bir oyun olan Zombie Shooter 3D'de zombiler bize yaklaştıkça ve biz atış kaçırdıkça gerilim artmakta. Bunun yanında zombileri kafasından tek bir atışla yere sermek bize geçici bir rahatlık vermekte ve nefes aldırmakta. Farklı silahlar gibi farklı zombi tipleri de stratejik kararlar almamızı gerektirmekte. Sürünen ve yavaş ilerleyen zombilerin yanında kimisi koşarak üstümüze atlayacak kimisi de yürüyerek bize yaklaşacak. Oyunun yüksek kaliteli grafikleri bilgisayar oyunlarına yakın bir kalite göstermekte.

Eğer klasik zombi oyunlarını seviyorsanız ve mobil cihazınızda bu keyfi yaşamak istiyorsanız Zombie Shooter 3D güzel bir alternatif olacaktır.