ZUI Locker

ZUI Locker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 447
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZUI Locker

ZUI Locker, Android kullanıcıları için sunulan ücretsiz bir kilit ekranı uygulaması.

ZUI Locker, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir kilit ekranı uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz ZUI Locker sayesinde her ekranımızı daha şık hem de çok daha kullanışlı bir hale getirebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi Android işletim sistemine kullanıcıların cihazlarını diledikleri gibi kişiselleştirebilmelerine olanak sağlıyor. Bu durumu göz önüne alan geliştiriciler ZUI Locker gibi bir yapımla karşımıza çıktılar. Ayrıntılara ve kaliteye önem veren ZUI Locker'ın en güzel yanlarından birisi de sadece görünüme ve çıklığa değil aynı zamanda işleve de önem vermesi.

Uygulama her gün farklı bir duvarkağıdı kullanarak kullanıcılar daima benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Seçilen duvarkağıtlarının arkasında her biri profesyonel tasarımcılar var. Bu sayede kaliteden asla ödün verilmiyor.

ZUI Locker'ın dikkat çeken diğer bir özelliği de sıklıkla kullandığımız uygulamaları daima ekranda hazır bir şekilde tutması. İstediğimiz uygulamaya menülerde kaybolmadan erişebiliyoruz. Bu da çalışma hızımızı artıran bir faktör.

Size özel bir kilit ekranınız olsun istiyor ve kullanışlılıktan da taviz vermek istemiyorsanız ZUI Locker ihtiyacınız olan şey.