Air Attack 2 1.0 (ios)

Air Attack 2

1.0
Air Attack 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    17

  • ÜRETİCİ

    Art In Games

Air Attack 2, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sürükleyici bir uçak oyunudur.

Air Attack 2, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen uçak temalı bir aksiyon oyunudur.

Air Attack'ın ilk oyunu birçok ödüle layık görülmüş ve mobil platformlarda oyun oynayanlar tarafından çok sevilmişti. Geliştirici stüdyo Art In ise Air Attack 2 ile karşımıza daha iyi bir işle çıkıyor. Oyunun mantığı oldukça basit: Bütün düşmanları öldür ve bölümü tamamla. Daha çok SNES gibi konsollarda oynadığımız oyunları andıran bir yapıya sahip olan Air Attack 2, 22 farklı bölüme sahip. Bütün bölümlerde ise bir orkestra tarafından çalınan müzikler oyunculara eşlik ediyor.

Oyunda yüksek grafik kalitesi mevcut. 3D modellemelerle birlikte gerçekten göze hoş gelen sahnelerle karşılaşabiliyorsunuz. Bölümlerin büyük çoğunluğunda ise uçağı dışarıdan görüyorsunuz. Uçağımız ekranın en altında duruken, düşmanlar ekranın üst tarafından hücum ediyorlar. Biz ise bir taraftan düşmanlarla uğraşırken, bir taraftan çevrede yer alan güçlendirmeleri ve ödülleri toplamaya çalışıyoruz. Oyunun belirli kısımlarında ise uçağın içinden kontrol etmemiz de mümkün kılınmış. 

YORUMLAR