Air Wings 6.1 (ios)

Air Wings

6.1
Air Wings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Wings çok oyunculu bir yapıya sahip uçak savaşı oyunudur

Air Wings kendinize ait kağıt uçakları diğer oyuncuların uçaklarıyla çarpıştırdığınız oldukça eğlenceli bir uçak savaşı oyunudur.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir iOS oyunu olan Air Wings çoklu oyuncu yapısıyla öne çıkıyor. Oyunda diğer oyuncularla savaşıyor olmamız oyuna farklı bir heyecan katmakta. Kağıt uçağımızı iPhone veya iPad'imizin hareket algılayıcısı yardımıyla kontrol etmekteyiz. Amacımız çevremizdeki eşyalara çarpmadan rakibimize ateş ederek rakibimizi düşürmek. Bu iş için yerden farklı ve ilginç silah seçeneklerini toplayabiliyoruz ve karşımızdaki oyuncu karşısında avantaj elde edebiliyoruz.Oyun 13 farklı uçak seçeneği bulunmakta. Bu farklı uçak seçeneklerini 18 ayrı bölümde kullanabilmekteyiz.

Air Wings'in grafikleri oldukça hoş görünüyor. Oyun mobil cihazların bütün nimetlerinden faydalanmakta ve oldukça yaratıcı bir mantığa dayanıyor. Eğer oyuna alışmadan diğer oyuncuların karşısına çıkmak istemezseniz Air Wings size sunduğu tek kişilik eğitim bölümüyle oyunu öğrenmenize yardımcı oluyor. Bu sayede biraz tecrübe kazanabilir ve rakiplerinizle daha eşit şartlarda savaşabilirsiniz.

Eğer çok oyunculu oyunlarda diğer oyuncularla çarpışmayı seviyorsanız Air Wings'i kaçırmayın.

YORUMLAR