Angry Gran RadioActive Run 1.0.5 (ios)

Angry Gran RadioActive Run

Angry Gran RadioActive Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Gran RadioActive Run, iPhone ve iPad cihazlarınızdan oynayabileceğiniz ilerlemeli bir koşu oyunudur.

Angry Gran RadioActive Run, kızgın ve çılgın büyükannemizin koşarken engellere takılmamasına yardım ettiğimiz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu. Hastaneden kaçan ve yakalanmamaya çalışan büyükannemizin, radyoaktif nesnelere dokunmadan ilerlemesini sağladığımız bu oyunda, uzun ve eğlenceli bir macera bizi bekliyor. iPhone ve iPad cihazlarımızdan rahatlıkla oynayabileceğimiz oyunun detaylarına gelin birlikte bakalım. 

Öncelikle oyun her yaştan insana hitap ediyor. İster çocuk ister yetişkin olun aşırı eğleneceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca basit gibi görünen bu oyunda çok güzel grafikler bulunuyor. Gayet güzel bir atmosferde babaannemizin koşmasına yardım ediyoruz. Oyun içi satın almalar gayet dengeli olmuş. Reklamları ücret ödeyerek kapatabiliyoruz. Üstelik babaannemize çeşitli kostümler de giydirebiliyoruz. Bunların arasında muz, 70'lerden kalma bir kıyafet ya da zombi kostümü var. Oldukça eğlenceli detayların olduğunu söylemek mümkün. 

Angry Gran RadioActive Run'da 3 farklı mod bulunuyor:

Mission mod: Bu modda giderek artan zorluklarla karşılaşıyoruz. Bölümleri ilerledikçe karşılaştığımız zorluklarda ona göre şekilleniyor. Oyunun en eğlenceli modunun bu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Random mod: Burada karşımıza rastgele bir bölüm geliyor ve ekranın üzerindeki yüzdeyi tamamlamaya çalışıyoruz. Bölüm farketmeksizin karşımıza çıkan engelleri alt etmemiz gerekiyor.

Infinity mod: Burada gidebildiğimiz yere kadar gitmemiz gerekiyor. Karşımızda herhangi bir bölüm ya da zorluk yok. Engellere takılıp düştüğümüzde ne kadar mesafe aldıysak o skorumuza yansıyor. 

Facebook üzerinden giriş yapıp arkadaşlarımızın skorlarıyla da rekabet edebileceğimiz bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.