Ascension 1.8.4 (ios)

Ascension

Ascension
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz kart toplama oyunudur.

Ascension, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz çok başarılı bir kart toplama oyunudur. Resmi olarak lisansı olan ilk kart oyunu olmasıyla dikkat çeken bu oyun, herkesi kart toplama oyunlarına bağımlı yapabilecek nitelikte diyebilirim.

Kart toplama oyunları arasında en başarılılarından birisi diyebileceğim Ascension, özenle dizayn edilmiş grafikleri ve stratejik oyun yapısı ile öne çıkıyor. Pek çok dergi ve dijital platformdan da ödül almış olan oyun ile sıkılmadan uzun süre vakit geçirebilirsiniz.

Oyunun içerisinde 50'den fazla elle çizilmiş ve en ince detayına kadar dikkat edilmiş kart bulunuyor. Sizin amacınız da bunları stratejik bir biçimde bir araya getirerek rakibinize saldırmak ve onu yenmek.

Oyunu isterseniz tek başınıza çevrimdışı, isterseniz de çevrimiçi diğer insanlarla ve arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Fakat sıra tabanlı olduğundan istediğiniz zaman dönüp hamlenizi yapabiliyorsunuz, bu da bir diğer artısı.

Oyunda farklı stratejiler kullanan farklı yapay zeka türleri ve nasıl oynayacağınıza dair size yardımcı olacak bir rehber de sizleri bekliyor. Eğer siz de kart oyunlarını seviyorsanız ve alternatif bir tane arıyorsanız,  Ascension'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR