Assassin's Creed: Rebellion 1.0.0 (ios)

Assassin's Creed: Rebellion

Assassin's Creed: Rebellion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Assassin's Creed: Rebellion mobil oyununda kendi suikastçılarınızı toplayıp Tapınakçıların kalelerini sızıyorsunuz.

Assassin's Creed: Rebellion, Ubisoft tarafından geliştirilen, strateji rpg türünde hazırlanmış suikastçı oyunu. İlk olarak iOS platformuna soft launch olarak çıkış yapan oyunda kendi suikastçı kardeşliğimizi kurarak Tapınakçıların kalelerine sızıyoruz.

PC platformunda en çok oynanan oyunlardan biri olan Assassin’s Creed’in mobil platforma uyarlanmış sürümü Assassin’s Creed: Rebellion, görsel çizgileriyle beklentileri karşılamasa da oynanış tarafında saatler harcatacak düzeyde kaliteli bir yapım olarak karşımızda. iPhone ve iPad’de oynamaya müsait olan suikastçı oyununda aralarında Ezio, Aguilar, Shao Jun’ın da bulunduğu efsane suikastçılarla maceraya atılıyoruz. Kendi kardeşliğimizi kurup Tapınakçıların kalelerine sızmanın yollarını arıyoruz. Yeni odalar inşa ediyor, yeni ekipmanlar yapıyor, kaynak topluyor, yeni büyüler yapıyoruz. Topladığımız DNA parçalarıyla da suikastçılarımızın yeteneklerini geliştiriyoruz.

İspanya’da görevlere katıldığımız oyunun Türkçe dil desteği bulunmamakta, sadece online oynamaya izin vermekte ve satın alım içermekte.

YORUMLAR