Baldur's Gate II 1.2 (ios)

Baldur's Gate II

1.2
Baldur's Gate II
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baldur's Gate II klasik RPG oyununun iPad versiyonudur

Baldur's Gate II bilgisayar oyunları için altın bir kuşak olan 90'lı yılların sonu ve 2000'li yılların başında çıkış yapmış klasik RPG oyunu Baldur's Gate 2'nin geliştirilmiş ve iPad tabletler için yeniden piyasaya sürülmüş versiyonudur.

Dungeons & Dragons evreninde geçen bir rol yapma oyunu olan Baldur's Gate II'nin hikayesi şu sözlerle açılıyor:

"Canavarlarla savaşan biri şuna dikkat etmelidir ki kendisi de bir canavara dönüşmesin... Karanlığa uzun süre baktığında, karanlık da sana bakar..."

Kaçırılmış, tutsak edilmiş ve işkence görmüşüzdür. Büyücü Irenicus bizi kendi kalesinde esir almıştır ve bizi doğum hakkımız olan güçlerden ayırmaya çalışmaktadır.

İçinizdeki şeytana karşı mücadele edebilecek misiniz? Kahramanların uyumundan oluşan bir efsane yaratabilecek misiniz ve sonunda rüyalarınızı ele geçirmiş karanlık gücü yok edebilecek misiniz? Ya da canavar doğanıza boyun eğerek evren üzerinde yıkım ile yolunuzu kazıyıp yeni Katliam Tanrısı olacak mısınız?

İşte bu sorular oyunun doğasını özetleyen ve kahramanımızın kaderini belirleyecek olan sorulardır. Baldur's Gate II: Enhanced Edition geniş ekrana uyarlanmış grafikler, yenilenmiş sanatsal çalışmalar ve birçok farklı arayüz ve oynanış iyileştirmeleriyle oyun severlere sunulmaktadır. Ayrıca oyunda multiplayer modu da bulunmaktadır ve oyunlara katılmak oldukça kolay hale getirilmiştir. Baldur's Gate II: Enhanced Edition orjinal Shadow of Amn hikayesini ve aşağıdaki ek paketlerin hepsini birden içermektedir:

  • Throne of Bhaal
  • Fist of the Fallen
  • Unbound
  • A Shadow’s Life
  • In Defense of the Wild
  • The Black Pits II
  • Gallery of Heroes II

YORUMLAR