Bike Up! 1.0.1 (ios)

Bike Up!

Bike Up!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bike Up! aksiyon dozu yüksek bir motosiklet oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Bike Up!, hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir motosiklet temalı beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Renkli grafikleri ve akıcı oyun yapısıyla beğenimizi kazanan Bike Up! aksiyon dozu yüksek ve beceri öğeleri içeren bir oyun denemek isteyen kullanıcıların mutlaka göz atmaları gereken yapımlardan bir tanesi.

Oyunun en çok hoşumuza giden yanları arasında motosikletimizi istediğimiz gibi güçlendirebiliyor oluşumuz var. Birçok farklı seçenekten ihtiyacımız olanları motosikletimize ekleyebiliyor ve performans artışı elde edebiliyoruz.

Upgrade seçeneklerindeki çeşitliliğe ek olarak oyunda bölüm çeşitliliği de had safhada. 101 farklı bölümün hepsi farklı tasarımlara sahip. Dolayısıyla aynı şeyi oynuyormuş hissine kapılmıyoruz. Oyundaki kontrol mekanizması basit dokunuşlar üzerine kurulmuş. Ekranın sağına ve soluna dokunarak motosikleti kontrol edebiliyoruz. Bu noktada çok hassas olmamız gerekiyor çünkü en ufak bir hata engellere çarpmamıza sebep olabiliyor.

Motosiklet oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız ve işin içine biraz da beceri katmak niyetindeyseniz Bike Up! sizleri uzun bir süre ekran başında tutacaktır.