BoBoiBoy Galaxy Run 1.0.6 (ios)

BoBoiBoy Galaxy Run

BoBoiBoy Galaxy Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    WHAT (games)

Farklı kahramanları yöneterek uzaylılara karşı mücadele verebileceğiniz aksiyon dolu bir oyundur.

Uzaylı istilasına uğrayan ve yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan galaksiyi kurtarma görevini üstleneceğiniz ve farklı karakterler kullanarak uzaylılara karşı mücadele edebileceğiniz BoBoiBoy Galaxy Run, 1 milyondan fazla oyun sever tarafından tercih edilen eşsiz bir oyundur.

Oyun içerisinde farklı özelliklere ve yeteneklere sahip onlarca kahraman yer almaktadır. Ayrıca uzaylılara karşı kullanabileceğiniz birçok farklı savaş aleti ve kalkan bulunmaktadır. Zorlu parkurlarda ilerleyerek karşınıza çıkan tüm yaratıkları öldürmeli ve engelleri aşarak görevleri tamamlamalısınız. Aksiyona doyacağınız sürükleyici bir oyun sizleri bekliyor.

Kaliteli grafikler ve ses efektleri ile donatılan bu oyunda amaç, dikenli topların, uzaylıların ve garip yaratıkların yer aldığı zorlu parkurlarda hızla ilerleyerek hedefe ulaşmak ve galaksiyi kurtarmaktır. Evren büyük bir tehlike altındadır ve bu tehlikeyi savuşturmak için size zorlu bir görev yüklenmiştir. Görevi başarıyla tamamlayarak seviye atlayabilir ve yeni görevler üstlenebilirsiniz.

Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan BoBoiBoy Galaxy Run, ücretsiz olarak hizmet veren benzersiz bir oyundur.

YORUMLAR