Brothers: A Tale of Two Sons 0.1.0 (ios)

Brothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brothers: A Tale of Two Sons kaliteli bir mobil macera oyunudur

Brothers: A Tale of Two Sons oyunculara film tadında sürükleyici bir macera sunan bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir macera oyunu olan Brothers: A Tale of Two Sons'da iki kardeşin tehlike ve heyecan dolu hikayesine tanık oluyoruz. Kahramanlarımızın hikayesi babalarının hastalanmasıyla başlıyor. Yaşam ile ölüm arasındaki çizgide yer alan babalarını kurtarmak için tek seçenekleri kalan iki kardeş fantastik bir serüvene atılarak "Hayat Suyu" adlı gizemli ilacı bulmak için uzak diyarlara yolculuk ediyor. Biz de bu yolculuklarında onlara yardımcı oluyoruz ve maceraya ortak oluyoruz.

Brothers: A Tale of Two Sons'da iki kardeşi birden yönetmekteyiz. Kahramanlarımızın her biri kendine has avantaj ve zayıflıklara sahip. Bu nedenle karşımıza çıkan bulmacaları çözmek içi bu avantaj ve zayıflıkları göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Oyunun bir platform oyunu ile aksiyon oyunu karışımı olduğu söylenebilir. Oyun boyunca zorlu engelleri aşmaya ve tehlikelerden kaçmaya çalışırken bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabilmekteyiz. Ayrıca planör kullanmak gibi heyecanlı aktiviteler de bizi bekliyor.

Brothers: A Tale of Two Sons yüksek grafik kalitesi ve güzel dramatik hikayesiyle üst kalite bir oyun deneyimi sunan bir oyun olarak özetlenebilir.

YORUMLAR