Brothers In Arms 2

Brothers In Arms 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    844

  • Üretici

    Gameloft

Brothers In Arms 2, Gameloft'un hazırlaıdğı en iyi iOS oyunları içerisinde yer alan ve artık ücretsiz olarak oynayabileceğiniz etkileyici bir savaş oyunudur.

Brothers In Arms 2,  hikaye modunda veya birden çok oyuncu ile oynayabileceğiniz iOS platformundaki en iyi savaş oyunlarından biri olarak artık oynaması tamamen ücretsiz hale geldi. Oynadıkça kazanacağınız tecrübe puanları ile oyun içerisinde yer alan tonlarca ekstra özelliği açtırabilirsiniz veya askerlerinizi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız puanlar ile madalya satın alarak özelliklerin daha hızlı açılmasını sağlayabiliyorsunuz.

5 farklı harita üzerinde en fazla 5 arkadaşınız ile birlikte 3 farklı oyun modunda oynayabileceğiniz bu oyunda kendinizden geçip, zamanın farkına varamayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile bağlanmak için Bluetooth veya Wi-Fi bağlantılarını kullanabilmek mümkün.

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz savaş makineleri arasında tank, arazi aracı ve planör bulunuyor. Rakiplerinizi yok etmek için bu savaş makinelerini kullanabilirsiniz.

Mükemmel 3 boyutlu grafiklere sahip oyunda kendinizi adeta savaş alanında hissediyorsunuz. Gerçek bir savaş deneyimi sunan oyunda silah olarak, normal silahlar, roketatar, sniper ve alev makinesi kullanabilirsiniz. Oynarken oldukça heyecanlanacağınız oyunda heyecan biran olsun dinmiyor.

Aynı iOS cihazı üzerinde 2 kişinin birlikte oynamasına imkan tanıyan oyunu hemen ücretsiz olarak indirerek biran önce bu savaşa katılabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak eğlencenizin dozunu 2'ye katlayın.

Oyun tamamen ücretsiz oynanabilir olmasına rağmen oyun içerisinde bulunan alışveriş mağazasından puan veya madalya satın alarak oyundaki gücünüzü arttırabilirsiniz.

YORUMLAR