Brothers in Arms 3 1.0.0 (ios)

Brothers in Arms 3

Brothers in Arms 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,334

  • Üretici

    Gameloft

Brothers in Arms 3, 2. Dünya Savaşı'nı konu alan bir aksiyon oyunudur

Brothers in Arms 3 oyunculara 2. Dünya Savaşı'nın heyecanını yaşatmayı amaçlayan bir mobil savaş oyunudur. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Brothers in Arms 3, yayınladığı birbirinden başarılı mobil oyunlarla tanınan Gameloft'un FPS oyunu serisi Brothers in Arms'ın yeni üyesidir. Brothers in Arms 3'te bizi büyük yenilikler bekliyor. Serinin ilk 2 oyununun aksine Brothers in Arms 3, TPS oyun yapısına geçmiş. Artık kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz.

Ünlü Normandiya işgalini konu alan Brothers in Arms 3'te Çavuş Wright adlı kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızla görevleri tamamladıkça kahramanımızı geliştirebiliyor, yeni silahlar satın alabiliyoruz. Bunun yanında bize eşlik eden ve komutamızda olan askerler de mevcut. Bu askerlerin sahip olduğu yeteneklerin bize büyük yardımı dokunuyor. Oyunda kahramanımızın sahip olduğu özel yetenekler de savaşın gidişatını değiştirebiliyor.

Brothers in Arms 3 oldukça yüksek grafik kalitesine sahip. Karakter modelleri, çevresel detaylar ve görsel efektler mobil cihazda görebileceğiniz en başarılı örneklerin arasında yer alıyor. Farklı görev türlerine yer veren oyunda Killcam aksiyon kamerası sayesinde dramatik görüntüler yakalanabiliyor.

Brothers in Arms 3 eğer savaş oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

ARTILAR

Kaliteli sinematikler ve seslendirmeler

Farklı görev türleri

Güzel grafikler

Türkçe desteği

EKSİLER

YORUMLAR