Bumper Tank Battle 1.0 (ios)

Bumper Tank Battle

1.0
Bumper Tank Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bumper Tank Battle, iPhone'lar için eski atari oyunlarındaki tank savaşını mobile taşımak amacıyla çıkarılmış ücretsiz bir tank savaşı oyunudur.

Eski atari oyunlarındaki yıkım ve kaos yaratma ortamını hatırlarsınız, sadece tankınızı rakip tankın üzerine sürmekten ibaretti. Şimdi ise Nocanwin stüdyosu bu nostaljik felsefeyi modern çağa en uygun şekilde yeniden tasarlayarak iPhone ve iPad cihazlara Bumper Tank Battle'ı getirdi. Oldukça minimalist bir tasarıma sahip Bumper Tank Battle'da olay gayet basit: "Kendiniz ezilmeden önce kaç tane tankı yok edebilirsiniz?"

App Store'da yer alan diğer arcade oyunlara benzer şekilde Bumper Tank Battle da yüksek skor üzerine odaklanacağınız basit bir oyun. Kontrolünüzdeki tankı tek bir dokunuşla hareket ettirerek diğer tanklara karşı gitmeye ve onların arkasından veya yanından olmak üzere 'toslamanız gerekli'. Neden bilmiyoruz, ancak tanklar birbirine ateş etmek dışında birbirini ezmek istiyor. Oyunu indirdikten sonra ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Bumper Tank Battle'ın kontrol şeması da son derece kolay. Tek bir dokunuşunuzla yön değiştirecek tankları rakibin üzerine gelene kadar yönlendiriyorsunuz. Her tankın belirli bir tehlike bölgesi oluyor. Eğer o bölgeye girdiyseniz veya rakibin bölgesindeyseniz iki tanktan biri oyuna veda edecek demektir. Ekrana dokunarak tankınızı yönlendirin, rakip tankları başka bir yöne giderken yakalayın ve BUM! Peki kendiniz yok olmadan kaç taneyi devirebilirsiniz?

Bumper Tank Battle eğlenceli ve bağımlılık yaratan oynanışıyla eski oyunları anımsatarak zaman geçirmek için çok güzel bir alternatif sunuyor. Ancak oyunu açar açmaz ilk aklıma gelen şey kesinlikle bu oyunda bir çoklu oyuncu modu bulunması gerektiği oldu. Eğlenceyi bir hayal ediyorum da, gerçekten muazzam! Son derece basit oynanışı ve hiç de zor görünmeyen grafik temasıyla beraber eğer arkadaşlarımızı davet edebileceğimiz bir mod olsaydı Bumper Tank Battle şu zamanların vazgeçilmez mobil multiplayer oyunlarından biri olabilirdi.

Eğer iPhone'unuzda vakit geçirici bir oyun arıyor ve tank savaşlarından hoşlanıyorsanız, Bumper Tank Battle sunduğu mizahla birlikte size eğlenceli anlar yaşatmak için App Store'da ücretsiz olarak sizleri bekliyor.

ARTILAR

Eğlenceli oynanış

EKSİLER

Multiplayer modu olmalıydı