Cabela's Big Game Hunter

Cabela's Big Game Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cabela's Big Game Hunter, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz popüler bir avlanma oyunudur.

Popüler avcılık simülasyon oyunu Cabela's Big Game Hunter, Activision firması aracılığıyla nihayet iOS kullanıcılarıyla da buluşuyor.

Geçtiğimiz yıllarda oldukça popüler olan PC oyunları arasında yer alan Cabela's Big Game Hunter, daha gelişmiş özellikler ve yenilikler kazanarak mobil cihazlar üzerinde yerini aldı.

iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarının ıssız ormanlarda gezerek, kendilerine verilen görevler doğrultusunda avlanması gereken bu oyunda 20'den fazla farklı hayvan yer almakta.

Her ne kadar bu hayvanların birçoğu dost canlısı olsa ve kendilerine yaklaştığınızı farkettiklerinde kaçsalar da kimisinin de pek dost canlısı olduğunu söyleyemeyeceğim.

Hem ormanda gezerken kendinizi vahşi hayvanlara karşı korumak hem de avlanmak için kullanabileceğiniz tabancalar, pompalı tüfekler, uzak menzilli silahlar, ok ve yay oyunda yer alan başlıca silahlardır.

Oyunun en güzel özelliklerinden biri olan X-ray görüşü sayesinde, mükemmel bir atış yapabilmek için hayvanın neresine nişan almanız gerektiğini açık bir şekilde görebilirsiniz. Bu sayede tek atışta avınızı zorlanmadan eve götürebilirsiniz.

Avlanma ve avcılık türünde oyunları seviyorsanız, oldukça gerçekçi bir avcılık simülasyonu olan Cabela's Big Game Hunter'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR