Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty Advanced Warfare uygulaması ile nerede olursanız olun klan savaşlarını takip edebilir, klan savaşlarına dahil olabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare, yeni Call of Duty oyununu satın alanlar için hazırlanmış, oyunun çoklu oyuncu modu ile ilgilenenlere yönelik harika bir yardımcı uygulama. iPhone veya iPad’inize hiçbir ücret ödemeden yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde konsolun / bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda da oyunu yönetebileceksiniz.

Oyunun yapımcısı tarafından yayınlanan Call of Duty Advanced Warfare’in tam oyun olmadığını, daha çok oyunun klan özelliğine odaklanılmış bir uygulama olduğunu dolayısıyla oyunun tekli oyuncu bölümü ile ilgilenenlere yönelik olmadığını baştan belirtmek isterim. Ufak ancak önemli bu ayrıntıyı paylaştıktan sonra uygulama ile mobil cihazınız üzerinden neler yapabileceğinizden kısaca bahsetmem gerekirse; Klan oluşturabiliyor ve klanlarınızı yönetebiliyorsunuz. Klan savaşlarının tarihini öğrenebiliyor, dahil olabiliyorsunuz. Kendinizi baştan yaratabiliyor ve klan ambleminizi isteğinize göre oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca mini oyunları tamamlayarak gerçek oyunda kullanabileceğiniz ganimetlerin sahibi oluyorsunuz. Kısacası oyunun klan bölümü ile ilgileniyorsanız bu yardımcı uygulama oldukça işinize yarayacaktır. Ancak benim gibi çoklu oyuncu alanı ilginizi çekmiyorsa bu uygulamayı kurmak cihazınızda alan daraltmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

Activision’ın Call of Duty oyunu çılgınları için hazırladığı resmi uygulaması Call of Duty Advanced Warfare, oyundan bir dakika bile olsun kopamayanlar için ideal.

YORUMLAR