Call of Duty Black Ops Zombies 1.3.5 (ios)

Call of Duty Black Ops Zombies

Call of Duty Black Ops Zombies
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty Black Ops Zombies, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz zombi oyunu.

Call of Duty Black Ops Zombies, dünya genelinde en çok satan FPS oyununun tablet ve akıllı telefonlara uyarlanmış sürümü ve ister tek başınıza isterseniz de takım halinde oynayabiliyorsunuz.

Büyük haritalarda zombilerle baş başa kaldığımız oyunda 50’den fazla seviye boyunca hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Etrafımızı saran ve sayıları hızla artan zombileri durdurmak için bir yandan elimize geçen silahla doğrudan kafalarına nişan alıyor, diğer yandan geliş noktalarını barikatlarla kapatmaya çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe öldürmesi daha güç zombilerle karşılaşıyoruz. Zombileri öldürdüğümüzde üzerlerinden bize sınırlı süreliğine avantaj sağlayacak objeler çıkıyor. Bazen ekstra güç, bazen mermi, bazen de silah kazandırdığından kesinlikle geride bıraktığımıza bakmamız gerekiyor.

Not: Activision nedense oyunu Türkiye'de sunmamış. Oyunu indirmek için Amerika mağazasına geçmeniz gerekiyor. iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir blog yazımızdan yardım alabilirsiniz.