Care Bears Rainbow Playtime 1.1 (ios)

Care Bears Rainbow Playtime

1.1
Care Bears Rainbow Playtime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Care Bears Rainbow Playtime özellikle çocuklara hitap eden eğlenceli bir ayıcık bakma oyunudur.

Care Bears Rainbow Playtime ilk bakışta çocuklara hitap ettiğini belli eden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olmasına rağmen oyun esnasında çıkan ve sürekli bir şeyler satın almaya zorlayan reklamlar oyunun bu alanda puan kaybetmesine sebep oluyor. Oyun çocuklara hitap ettiği için bu satın almalar yanlışlıkla yapılabilir.

Oyundaki temel amacımız renkli ve minik ayılara bakmak, onlarla ilgilenmek ve ihtiyaçlarını karşılamak. Tıpkı bebek gibi oldukları için bunu yapmak hiç de kolay değil. Onları yedirmeli, banyo yaptırmalı ve uyutmalısınız.

Oyunda çok sayıda kişiselleştirme seçeneği olduğu için oyunseverler hayal güçlerini kullanarak farklı tasarımlar oluşturabilirler. Hatta farklı müzik aletlernin bile mevcut olduğu bu oyunda kendi müziğinizi dahi yapabilirsiniz.

Son derece renkli ve sevimli modellemelerin kullanıldığı bu oyunda toplam 9 ayıcık bulunuyor ve yapılacak 50’den fazla aktivite var. Eğer siz de eğlenceli ve çocuksu yönü ağır basan bir oyun arıyorsanız Care Bears Rainbow Playtime’ı mutlaka oynamanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR