Catch The Tune Free

Catch The Tune Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catch The Tune Free, büyülü bir müzik dünyasına girerek çalan şarkıların ritimlerini ekrandaki renkli tuşlara basarak yakalamaya çalışacağınız eğlenceli bir iOS müzik oyunudur.

Catch The Tune Free, herkesin kendini bir müzisyen gibi hissetmesini sağlayacak olan ücretsiz bir iOS oyunudur. Oldukça basit fkat bir o kadar dinamik bir oyun yapısına sahip olan Catch The Tune'da yapmanız gereken, çalan şarkıların ritimlerine ayak uydurmak. Şarkıların tirimleri farklı renklerle simgelenerek ekranınızdan akıp giderken sizin yapmanız gereken şey doğru zamanda doğru ritimi yakalamak.

Bağımlılık yapıcı oyunlardan biri olan Catch The Tune, oynadıkça daha eğlenceli hale geliyor. Ayrıca oynadıkça kendinizi daha profesyonel hissetmeye başlıyorsunuz.

Oyun içerisinde 31 farklı seviye ve 11 farklı şarkı bulunmaktadır. Oynamayı öğrenmek kolay olmasına rağmen keyifli vakit geçirebileceğiniz uygulamalardan biri olan Catch The Tune Free uygulamasını ücretsiz olarak indirerek Android telefon ve tabletleriniz ile birlikte hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR