Chasing Yello

Chasing Yello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    329

  • Üretici

    Pocket Gems

iOS için sonsuz ilerlemeli bir yapım olan Chasing Yello oyunu, bir balığın özgürlüğü için nehire bırakılmasını ve hayatta kalmak için geçen macerasını anlatıyor.

Chasing Yello oyunu iOS platformu için geliştirilmiş farklı bir yapım olmayıp aksine sonsuz şekilde ilerleyen Temple Run benzeri bir yapım. Sonsuz ilerlemeli oyunlara göre sadece ortamı ve karakterleri değişik olan Chasing Yello oyunu, 7 yaşındaki Mathilda isimli bir çocuğun balığını özgürlüğü için nehire bırakması ve balığın yaşadığı maceraları konu almış. Mathilda balığı nehire bıraktıktan sonra balığa ufak bir eğitim uyguluyor ve geri kalan yolda özgürlüğüne bırakıyor.

Nehirde yalnız kalan Yello’nun ilerledikçe karşısına kayalar, tahtalar, piranalar, alevler ve daha bir sürü engel çıkıyor. Bunları iyi bir kıvraklıkla geçebilen Yello, nehirde bulunan yıldızları da topladığı zaman gücüne güç katıyor. Tehlikelerin içinde yüzen Yello herhangi bir zorluğa yenik düşerse yeniden başlıyor.

Chasing Yello oyunu konu itibari ile farklı olsa da, yapım olarak birçok benzeri var. Karakterlerin ve oynanışın gayet zevkli olduğu oyunda kontroller cihaz sensörleri. Bir de suyun altına dalmak ve üstünden zıplamak için ufak bir parmak hareketi gerekiyor. Oyun içi satın alma ve Gamecenter desteği bulunan oyunda, skorunuzu sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR