Citymapper 4.13 (ios)

Citymapper

Citymapper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Citymapper sık sık yurtdışına çıkan kullanıcıların işini kolaylaştıracak bir navigasyon uygulaması.

Citymapper iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı bir navigasyon uygulaması olarak öne çıkıyor. Kategorisinin en iyileri arasında gösterilen Citymapper özellikle sık sık yurtdışı seyahatlerine katılan kullanıcılara hitap ediyor.

Uygulama şu anda San Francisco, Chicago, New York City, Washington DC, Boston, London, Paris, Berlin, Madrid, Barcelona, Milan ve Roma'da hizmet veriyor. Eğer bu şehirlerden birine gitme planları yapıyorsanız Citymapper en büyük yardımcınız olacaktır. Basit bir arayüze sahip olan Citymapper ile ulaşım hakkında geniş çaplı bilgilere sahip olabiliyoruz.

Uygulama sayesinde A noktasından B noktasına gidebilmek için ihtiyaç duyabileceğimiz her türlü bilgi sunuluyor. Hangi metroya, otobüse veya trene bineceğimiz uygulama tarafından gösteriliyor. Uygulamanın en iyi yanlarından bir diğeri de hava durumu bilgilerini de sunması. Bu sayede kullanıcılar sadece ulaşım bilgilerine göre dğeil, hava durumuna göre de plan yapabiliyorlar.

Günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek bir uygulama olan Citymapper'ın yakında ülkemize de destek sunmasını umuyoruz. Uygulama ne yazık ki şimdilik sadece yurtdışı kullanımlarına daha uygun.

YORUMLAR