Coco Ice Princess 1.0.0 (ios)

Coco Ice Princess

Coco Ice Princess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coco Ice Princess, prensesinizi giyidirip makyaj yapıp süsleyerek buz kalesi balosuna hazırlayacağınız 3 boyutlu ve eğlenceli bir iOS oyunu.

Coco Ice Princess, buz sarayında stilistlik yaparak prensesi giydirip süsleyeceğiniz eğlenceli ve keyifli bir iOS oyunu. Amacınız sarayda düzenlenen balo için prensesi güzelleştirmek. Prensesi en güzel kız yapabilmek için baştan aşağı giydirek, aksesuarlar takacak makyaj yapacaksınız. En sonunda ise baloda Prens ile dans edecek olan Prenses gecenin en şık kızlarından bir tanesi olmalı.

Eğer yaratıcılığınıza güveniyorsanız prensesi süsleyerek en güzel kız yapmaya çalışabilirsiniz. Oyunda prensesi sarayın spasına götürebiliyorsunuz. 3 boyutlu ve kaliteli grafiklere sahip olan oyunun ücretsiz olarak sunulması en büyük avantajlarından bir tanesi. Fakat oyun içindeki mağazadan satın alımlar yapabiliyorsunuz.

Özellikle kız çocuklarının ilgisini çekebilecek olan oyunda prensesinizi giydirip makyajını da yaptıktan sonra kameralara poz vererek resimler çekebilir ve bunu arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Oynarken keyif alacağınızı düşündüğüm Coco Ice Princess'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz.