Crazy Kitchen 1.94 (ios)

Crazy Kitchen

Crazy Kitchen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Kitchen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir üçlü eşleştirme oyunu.

Crazy Kitchen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir üçlü eşleştirme oyunu olarak tnaımlanabilir. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyun çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de hoşuna gidecek bir yapıya sayip.

Diğer eşleştirme oyunlarında görmeye alıştığımız üçlü eşleştirme dinamikleri bu oyunda da uygulanmış. Benzer objeleri yan yana getirerek onları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Crazy Kitchen'da da oyunda daha yüksek puanlar almamızı sağlayan güçlendiriciler mevcut. Buna ek olarak üçten daha fazla yiyeceği yan yana getirerek yaptığımız eğleştirmeler daha fazla puan olarak hanemize yazılıyor.

Crazy Kitchen'ın en iyi özelliklerinden bir tanesi de 200'den fazla bölüme sahip olması. Bu sayede oyun kısa sürede tükenmiyor ve oyunculara daha uzun bir deneyim sunulmuş oluyor. Kullanımı zorunlu olmasa da Crazy Kitchen'da Facebook desteği sunuluyor. Facebook hesabınızla bağlanarak arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Bu sayede kendi arkadaşlarınızla eğlenceli bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz.

Eğer eşleştirme oyunları ilgi alanınıza giriyorsa Crazy Kitchen size bu kategoride oynayabileceğiniz eğlenceli bir alternatif olacaktır.