Cruise Kids 1.0 (ios)

Cruise Kids

1.0
Cruise Kids
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cruise Kids, lüks bir yolcu gemisini kontrol ettiğimiz, eğlenceli bir çocuk oyunu.

Cruise Kids, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz ilginç ve eğlenceli bir çocuk oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda lüks bir yolcu gemisinin komutasını üstleniyor ve deniz yolculuğuna çıkıyoruz. Kulağa güzel gelse de bu yolculukta zaman zaman problemlerle karşılaşıyoruz ve mesaimizin büyük bir kısmını bu problemlere çözmek içn harcıyoruz.

Oyunda kontrolünü ele aldığımız geminin her türlü gereksinimiyle biz ilgileniyoruz. Bozulan motoru onarmak, yaralanan mürettebata yardım etmek, yolculara serviste bulunmak, etrafı süslemek ve dekore etmek yapmamız gereken şeylerden sadece birkaçı. Çeşitliliğin bol tutulmuş olması oyunun kısa sürede sıkıcı ve kendini tekrar eden bir hal almasına engel oluyor.

Gemide kaptan, direktör, hemşire, garson ve şef olmak üzere beş mürettebat var. Gerisi yolcular tarafından oluşturuluyor. Komutamızdaki mürettebatı etkin bir şekilde yönlendirmek ve geminin sağ salim yol almasını sağlamak bize düşen görevler arasında. Buna ek olarak bir de yolcuların yiyecek ve içecek siparişlerine de en hızlı şekilde cevap vermemiz gerekiyor.

Cruise Kids'te kullanılan grafik konsepti bu tarz bir oyundan beklediğimiz düzeyde. Her şey çocukların hoşuna gidecek şekilde tasarlanmış ve modellenmiş. Hedef kitlesinin çocuklar olduğunu düşündüğümüzde Cruise Kids ideal bir oyun.

YORUMLAR