Dan The Man 1.0.5 (ios)

Dan The Man

Dan The Man
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dan The Man mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Dan The Man sahip olduğu kaliteyle dikkat çeken ve bir kere oynadıktan sonra bağımlılık yapabilen bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dan The Man'de bir kahramanın doğuşuna tanık oluyoruz. Oyunumuzun esas oğlanı olan Dan'ın köyü beklenmedik bir saldırıyla sarsılıyor. Uzun bir süredir gölgeler ardında saklanan ve şeytani emellere sahip olan bir organizasyon aniden Dan'in köyüne saldırıyor ve terör estiriyor. Dan'in kız arkadaşı Josie de hayatta kalablilmek için savaş veriyor. Biz de kahramanımız Dan ile birlikte Josie'yi ve köy halkını kurtarabilmek için zorlu bir savaşa giriyoruz.

Dan The Man klasik platform oyunlarındaki yapıyı bolca aksiyonla birleştiren bir oyun. Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi oyunlarıyla tanıdığımız Halfbrick Studios deneyimini bu oyuna da yansıtmış. 2 boyutlu görünüme sahip olan oyunda ekranda yatay olarak ilerliyor ve karşımıza çıkan engellere takılmamaya, bir yandan da düşmanlarımızla savaşmaya çalışıyoruz.

Dan The Man'de kahramanımız tekme ve yumruklarını kullanarak düşmanlara saldırabiliyor ve farklı silahları kullanabiliyor. 12 bölümlük oyunda topladığımız altınlarla saldırılarımızı geliştirebiliyor. Oyun içinde zorlu bölüm sonu canavarı savaşları da yer almakta.

YORUMLAR