Dead Effect 2

Dead Effect 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    365

  • Üretici

    BadFly Interactive, a.s.

Dead Effect 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Dead Effect 2 oyunculara bilim kurgu tabanlı bir zombi hikayesi sunan FPS türünde bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Dead Effect 2'de uzayın derinliklerine yolculuk ederek zombiler ve korkunç yaratıklar tarafından istila edilmiş bir uzay istasyonunu temizlemeye ve hayatta kalan insanlara yardımcı oluyoruz. Oyun boyunca zombilerle savaşmak için çeşitli ateşli silahları kullanabileceğimiz gibi keskin kılıçlar gibi yakın mesafede etkili silahları da kullanabilmekteyiz.

Dead Effect 2, RPG öğeleriyle zenginleştirilmiş bir içeriğe sahip. Oyunda 3 farklı kahramandan birini seçebiliyoruz ve bu kahramanları oyunda ilerledikçe geliştirebiliyoruz. Çeşitli silah türlerinin yanısıra özel zırh ve ekipman modifiye seçenekleri oyunculara sunuluyor. Dead Effect 2'de kanlı aksiyon sahneleri oyuncuları beklemekte. Oyunda zombilerle savaşırken kol ve bacaklarını gövdelerinden ayırabiliyorsunuz.

Dead Effect 2 konsol kalitesindeki grafikleri ile üst seviye bir görsel tecrübe yaşatmakta.

YORUMLAR