Delivery from the pain 1.0.5 (ios)

Delivery from the pain

Delivery from the pain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombilerden kaçın ve keşife başlayın.

Delivery from the pain fantastik hikaye hattı ile stratejik bir hayatta kalma oyununu birleştiriyor. Oyun içerisinde zombilerle yüzleşmelisiniz, yalnızca sakin olun ve onların zayıf noktasını bulmak için dikkatlice izleyin, ardından durumunuza göre akıllı bir şekilde onlarla başa çıkın.

Bir anti-kanser uyuşturucu araştırma enstitüsü sonsuz yaşamın anahtarını bulduklarını açıkladı ancak Faith Energy şirketi İnsan X uçağını harekete geçirdi ve aşı başarısız oldu. Bundan dolayı tüm enfekte zombilere dönüştü ve yaşadığınız alan tehlikeli bir hale geldi. Hayatta kalmak ve arkasındaki komployu bulmak için keşife başlayın.

Zavallı anne ve kızı karakolda, Smith Hastanesinde doktor, kurnaz yalancı, şişman adam, kıskanç kraliçe ve ikiz kardeşler tamamen farklı kişilikleriyle hepsinin hayatta olduğunu görmek ister misiniz? Bunu ne pahasına ödemek istersiniz? Araştırmanız sırasında bulduğunuz bantlar, gazete, dergi ve dosyalar, arkasında ne tür sırlar olacak? Bilginle kaçış kapısının şifresini bulabilir misin? Hadi şimdi maceraya başla!

YORUMLAR