Don't die in dungeons 1.0.2 (ios)

Don't die in dungeons

Don't die in dungeons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't die in dungeons keyifli bir mobil platform oyunudur

Don't die in dungeons eğer eski tarzdaki platform oyunlarını özlüyorsanız oynamaktan bolca keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon - platform oyunu olan Don't die in dungeons'da bizi hikaye anlamında da klasik bir yapı bekliyor. Oyunda fantastik bir krallığa konuk oluyoruz ve genç ve güzel prensesin şeytani dük Drakula tarafından kaçırıldığına şahit oluyoruz. Kra ise genç bir kahramanı prensesi kurtarmakla görevlendiriyor. Biz bu kahramanı yöneterek oyun dahil oluyoruz ve Drakula'nın şatosuna doğru yola çıkıyoruz.

Don't die in dungeons'da bir yandan karşımıza çıkan engelleri aşmaya, diğer yandan da çeşitli yaratıklarla savaşmaya çalışıyoruz. Kahramanımız oyun boyunca kılıcını savururken kendini de geliştirebiliyor. RPG elementleriyle süslenmiş oyunda kahramanımız seviye atlayarak daha güçlü hale gelebilmekte. Ayrıca çeşitli silah ve zırh seçenekleri de oyuna eklenmiş.

8 bit grafiklere sahip Don't die in dungeons'ın görsel anlamda da retro tarza sadık kaldığı söylenebilir.

YORUMLAR