Dream Warrior

Dream Warrior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dream Warrior mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Dream Warrior eğer Uzak Doğu mitolojisini ve aksiyon RPG türünü seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dream Warrior'da ejderhaların ve büyülü güçlerin hüküm sürdüğü fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Kaosa sürüklenmenin eşiğinde olan bu dünyayı kurtarmak için oyuna farklı yeteneklere ve savaş stillerine sahip kahramanlardan birini seçerek başlıyoruz. Oyun boyunca düşmanlarımızla çarpışıyor ve bölüm sonu canavarlarını yok ederek ilerlemeye çalışıyoruz.

Dream Warrior'da düşmanlarımızı yenip görevleri tamamladıkça kahramanımızı geliştirebilmekteyiz. Kahramanımız seviye atladıkça yeni yeteneklerin kilidi açılıyor ve daha güçlü silah ve zırhları kullanabiliyoruz. Böüm sonu canavarlarını yok ettiğimizde de büyülü silahlar ve zırhlar düşebiliyor. Oyunda bineklere binebiliyor, evcil hayvanlarınızı yetiştirerek savaşta kullanabiliyorsunuz.

Dream Warrior'un animasyonlarının biraz basit olduğunu söylemekte fayda var. Oyun genel olarak ortalama kalitede.

YORUMLAR