Drone 2 Air Assault 0.1.64 (ios)

Drone 2 Air Assault

Drone 2 Air Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drone 2 Air Assault, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Drone 2 Air Assault, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Savaşların durmadığı oyunda amacınız zorlu hedefleri ortadan kaldırmak.

120'den fazla zorlu görevin yer aldığı oyunda amacımız görevleri yerine getirerek dünya barışını yeniden sağlamak. Oldukça gerçekçi bir atmosferde geçen oyunda çeşitli stratejiler geliştirerek düşmanlarımızı ortadan kaldırmalı ve ölümcül görevleri yerine getirmeliyiz. Oyunda müttefikler edinebilir ve çeşitli savaşlara katılabilirsiniz. Güdümlü füzelerden roketlere, makineli tüfeklerden bombalara kadar her türlü savaş mühimmatının yer aldığı oyunda savaşlar oldukça gerçekçi bir havada gerçekleşiyor. Bu nedenle kendinizi savaşın içerisinde gibi hissediyorsunuz. Grafik olarakta yüksek kalite sunan oyunda çok zevk alacağınız kesin. Etkili bir savaş oyunu arıyorsanız bu oyunu sakın kaçırmayın.

Oyunun Özellikleri;

  • Gerçekçi savaş ortamı
  • 120'den fazla zorlu görev
  • Yüksek grafik kalitesi
  • Farklı cephane türleri
  • İtem yükseltmeleri

Drone 2 Air Assault oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR